Готові роботи

Платіжний баланс України (ID:57361)

РозділЕкономічна теорія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 48
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні основи побудови та аналізу платіжного балансу країни 1.1 Економічний зміст платіжного балансу 1.2 Історичний розвиток поняття «платіжний баланс» 1.3 Структура платіжного балансу 1.4 Рівновага платіжного балансу 1.5 Фактори , що впливають на платіжний баланс Розділ 2. Платіжний баланс України 2.1 Особливості стану платіжного балансу України за 2007 рік 2.2 Платіжний баланс України 2008 року та основні його проблеми 2.3 Стан платіжного балансу України у 2009 році Розділ 3. Вдосконалення структури платіжного балансу України 3.1 Напрямки вирішення проблеми пасивного сальдо поточних операцій в Україні у зв’язку з економічною кризою 3.2 Державна політика коригування платіжного балансу України Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення