Готові роботи

“Основні етапи проведення ділової зустрічі” (ID:250492)

РозділЕтика
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 24
Зміст 1. Вступ…………………………………………………………4. 2. Ділова зустріч………………………………………………..6. 3. Запрошення на зустріч………………………………………8. 4. Предмет ділової зустрічі……………………………………9. 5. Перший крок до успіху ділової зустрічі…………………..12. 6. Кількість учасників ділової зустрічі……………………….13. 7. Матеріали для обговорення…………………………………14. 8. Стереотипи поведінки……………………………………….18. 9. Морально-психологічна підготовка…………………………21. 10. Приміщення для ділових зустрічей…………………………22. 11. Висновки………………………………………………………24. 12. Список використаної літератури…………………………….25
Ціна(грн.) 50,00
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Ділова зустріч – це своєрідна нагода довідатися про людей, з якими є або буде організована співпраця, тому може показати: - хто може чесно оцінити товар (послугу); - хто вміє взяти на себе відповідальність; - хто забагато говорить; - хто має добрі ідеї, але не має відваги їх представити; - хто емоційно реагує і не може спокійно вирішити проблему; - хто вміє маніпулювати іншими; - хто вміє сказати “ні” співрозмовнику, не образивши його. Саме під час таких ділових зустрічей можна визначитись в тому, з ким доцільно співпрацювати, кому можна довіритись, тому ділова зустріч – це одна з основних складових в налагодженні успішного бізнесу. Існують різні варіанти такої зустрічі: незапланована; зустріч, коли вас запросили; зустріч, де ви – господар. Незалежно від того, як вона пройде, перша зустріч завжди відбувається у формі інтерв’ю – це нагода познайомитись і вирішити, чи може бути співпраця плідною.

Замовлення

Замовлення