Готові роботи

“Фриланс в журналістській діяльності” (ID:260626)

РозділЖурналістика та видавнича справа
Тип роботи реферат
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 10
Зміст Вступ 3 РОЗДІЛ 1 Визначення поняття фрилансу та основні його принцип 4 РОЗДІЛ 2 Основи фрилансу у журналістській роботі: переваги і недоліки, ризики і надприбутки 7 ВИСНОВОК 10 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 11
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
В інноваційній економіці швидко розвиваються гнучкі форми зайнятості, оскільки стають необхідними висококваліфіковані мобільні кадри. Це спричиняє появу різноманітних нових форм зайнятості, таких як фриланс. Актуальність роботи: дослідити поняття фрилансу. Дослідити основну роботу фрилансера в журналістській діяльності, його переваги та недоліки, ризики та набутки Об’єкт роботи: огляд загальної характеристики фрилансера. Предмет роботи: переваги та недоліки фрилансера у журналістській роботі Завдання роботи: 1. Визначити поняття «фриланс» та його основні принципи; 2. Розглянути роботу журналіста у фрилансі, його переваги та недоліки, ризики та надприбутки;

Замовлення

Замовлення