Готові роботи

“Менеджмент якості продукції молокопереробних підприємств в галузі ЗЕД (на прикладі ВАТ "...")”

ПредметЗЕД
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 120
Зміст Вступ Розділ1. Теоретико-методологічні основи менеджменту якості продукції підприємств в галузі ЗЕД 1.1. Сутність якості продукції та об’єктивна необхідність її підвищення 1.2. Суть та значення менеджменту якості продукції підприємств-суб'єктів ЗЕД 1.3. Інструменти забезпечення якості продукції Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "...” 2.1. Історія розвитку та організаційно-правова характеристика ВАТ „...” 2.2. Аналіз виробничо-господарської діяльності ВАТ „....” 2. 3. Оцінка фінансового стану ВАТ „...” Розділ 3. Впровадження системи менеджменту якості молочної продукції на молокопереробних підприємствах (на прикладі ВАТ „...”) 3.1.Оцінка якості молока і молочної продукції та аналіз факторів, що на неї впливають 3.2. Державне регулювання якості та безпеки молока і молочної продукції 3.3. Впровадження системи управління якістю продукції на підприємствах молокопродуктового підкомплексу АПК Розділ 4. Охорона праці на ВАТ „...” Висновки та пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення