Готові роботи

“Менеджмент міжнародних операцій з розрахункового обслуговування субєктів ЗЕД (на прикладі АКБ "...")”

РозділЗЕД
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 125
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні основи менеджменту міжнародних розрахункових операцій в банках 1.1. Суть та загальні основи організації міжнародних розрахунків 1.2. Особливості використання в міжнародній сфері основних форм розрахунків 1.3. Сутність менеджменту операцій розрахункового обслуговування суб’єктів ЗЕД в банках Розділ 2. Організаційно-економічна характеристика АКБ „Укрсоцбанк” 2.1. Загальна характеристика АКБ „Укрсоцбанк” та історія його розвитку 2.2. Організаційна-управлінська характеристика АКБ „Укрсоцбанк” 2.3. Аналіз економічної діяльності АКБ „Укрсоцбанк” 2.4. Аналіз фінансових результатів та фінансового стану АКБ „Укрсоцбанк” Розділ 3. Менеджмент операцій розрахункового обслуговування суб’єктів ЗЕД в АКБ „Укрсоцбанк” 3.1. Удосконалення процесу управління ризиками в АКБ „Укрсоцбанк” в розрахункових операціях 3.2. Напрями підвищення ефективності розрахункового обслуговування суб’єктів ЗЕД 3.3. Валютний регулювання та контроль міжнародних розрахункових операцій Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення