Готові роботи

“Взаємовідносини між США та Україною у другій половині ХХ ст.”

Предмет Історія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 35
Зміст Вступ Розділ 1. Історіографія та джерела 1.1. Історіографія україно-американських відносин 1.2. Джерельна база Розділ 2 Становлення україно-американських відносин 2.1. Дезінтеграція СРСР і Україна: виклик для США 2.2. Відносини Україна-США за президентства Джорджа Буша-старшого 2.4 Перші кроки адміністрації Білла Клінтона 2.5. Визнання України "стратегічним партнером" (1994-1997) 2.6. Розчарування Заходу (1998-2000) Розділ 3 Економічні, політичні, соціальні та культурні відносини 3.1. Торгівельно-економічні взаємини США і України 3.2. Допомога в галузі охорони здоров’я і соціальних реформ Розділ 4 Проблеми україно-американських відносин 4.1. Криза президентської влади в Україні і відносини з США 4.2. "Іракгейт" - новий поворот в україно-американських відносинах Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 135 грн.
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення