Готові роботи

Богдан Хмельницький – гетьман і полководець (1595-1657 рр.) (ID:39863)

РозділІсторія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 34
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. Постать Богдана Хмельницького в історії України 1.1. Повстання за участю гетьмана Богдана Хмельницького 1.2. Війни, які очолював полководець Хмельницький РОЗДІЛ 2. Особливості укладання Переяславської Угоди 2.1. Причини укладання Переяславської угоди та її міжнародно-правовий зміст 2.2. Суперечності Переяславської Угоди ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення