Готові роботи

Порядок укладення, зміни та розірвання трудового договору (ID:60637)

РозділІсторія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 55
Зміст Вступ Розділ І. УКЛАДЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ 1.1. Поняття, сторони, зміст і форми трудового договору 1.2. Порядок укладення Розділ ІІ. ЗМІНА ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ 2.1. Переведення та переміщення на іншу роботу 2.2. Зміна істотних умов праці Розділ ІІІ. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ 3.1. Розірвання трудового договору з ініціативи працівника 3.2. Розірвання трудового договору з ініціативи власника 3.3. Розірвання трудового договору з ініціативи третіх осіб Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення