Готові роботи

“Основні поняття та види систем масового обслуговування” (ID:250378)

РозділКомп'ютерні науки
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 17
Зміст ПЛАН 1. Основні поняття та класифікація систем масового обслуговування. 2. Області застосування систем масового обслуговування. 3. Особливості математичних моделей та операційні характеристики СМО. 4. Структура математичної моделі та класифікація СМО. 5. Характеристики якості та проблеми аналізу СМО.
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Системи масового обслуговування, подані кількісними моделями, видають¬ся на фоні реальних ситуацій сильно спрощеними. Але відносно прості моделі можуть бути використані для одержання якісного або наближено¬го кількісного уявлення про поведінку систем, що мають складнішу структуру. Основну увагу звертають на операційні характеристики моделей, до яких належать: середня довжина черги, середній час очікуван¬ня на обслуговування, вірогідність того, що всі компоненти обслуговуючої системи виявляться зайнятими, а також інші показники функціональної ефективності системи. Після оцінювання цих характеристик можна переходити до побудови відповідної економічної моделі і до наступних процедур пошуку оптимальних керуючих рішень. У більшості випадків для розв’язання кожної конкретної задачі застосовується метод оптимізації з вузькою цільовою настановою, а якщо ж система виявляється занадто складною, застосовуються методи імітаційного моделювання.

Замовлення

Замовлення