Готові роботи

Розробка статичних і динамічних графічних зображень для веб-сторінки “Історико – культурний заповідник Буша” (ID:52798)

РозділКомп'ютерні науки
Тип роботи курсова
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 40
Зміст ЗМІСТ Завдання на курсову роботу Анотація Вступ Розробка технічного завдання Обґрунтування оптимального варіанта вирішення основної задачі Структура веб-сторінки Вибір кольорової гами Розробка логотипу Розробка анімаційних зображень Розробка графічних зображень Аналіз графічних зображень Реєстрація веб-сторінки в мережі Інтернет Висновки Список використаних джерел Додаток + САЙТ ДО КУРСОВОЇ РОБОТИ!!!!!!!
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення