Готові роботи

“Удосконалення технології підготовки Web-видань до публікації в Інтернеті”

ПредметКомп'ютерні науки
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 61
Зміст ЗМІСТ ВСТУП Розділ 1. Літературний огляд 1.1.Поняття та історія виникнення мов гіпертекстової розмітки 1.2.Сучасний стан WEB-технологій Розділ 2. Технологічна частина 2.1. Етапи виготовлення веб-сайту 2.2. Блок-схема 2.3. Маршрутно-технологічна карта Розділ 3. Економічна частина: розрахунок собівартості публікації видання Розділ 4. Охорона праці 4.1. Переваги нової техніки і технології, яка розробляється, з точки зору охорони праці 4.2. Характеристика шкідливих впливів на організм використовуваної техніки та технології 4.3. Вентиляція виробничих приміщень 4.4. Освітлення 4.5. Засоби і заходи щодо боротьби із шумом і вібрацією 4.6. Заходи електробезпеки 4.7. Організація робочих місць і дільниць з точки зору охорони праці 4.8. Протипожежні заходи ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТОК Апаратне та програмне забезпечення, що використовується при підготовці веб-видань
Ціна(грн.) 100+
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення