Готові роботи

Контрольна робота з контролю і ревізії (ID:27701)

РозділКонтролінг
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 35
Зміст 1. Методичні прийоми документального і фактичного контролю, їх застосування в контрольно – ревізійній роботі 2. Нормативно – правове регулювання судово – бухгалтерської експертизи в Україні 3. Методика експертного дослідження касових операцій 4. Ситуаційне завдання Скласти програму ревізії фінансово – господарської діяльності підприємства «Омега» за нижченаведеною формою. Ревізований період – з 01.07.2002 по 01.01.2005. Термін проведення ревізії – з 03.01.2005 р по 21.01.2005 р. Для проведення ревізії призначена комісія (склад комісії сформовано у попередньому завданні 1) Список використаної літератури
Ціна(грн.) 20
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення