Готові роботи

“Зародження та розвиток українськго театру 18-19ст”

РозділКультура, мистецтво, релігія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 19
Зміст Вступ 1. Витоки національного театру (давні народні свята і обряди, мандрівні актори, інтермедії, вертеп, кріпацькі трупи) 2. Харків і Полтава - головні центри театрального життя в Україні в пер.пол.ХІХст. І.Котляревський та Г.Квітка-Основ'яненко 3. Перший український професійний театр в Єлисаветграді (1881р.). Творці української драматургічної класики (М.Кропивницький, М.Старицький, І.Карпенко-Карий) 4. Провідні театральні актори (М.Щепкін, К.Соленик, М.Садовський, М.Садовська-Барілотті, П.Саксаганський, М.Заньковецька) Висновки Перелік використаних джерел Додаток №1 Додаток №2
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення