Готові роботи

Революційна демократична концепція культури (2) (ID:49491)

РозділКультура, мистецтво, релігія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 35
Зміст ЗМІСТ ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1. РЕВОЛЮЦІЙНО-ДЕМОКРАТИЧНА КОНЦЕПЦІЯ КУЛЬТУРИ 5 1.1. Основні теоретичні концепції культури 5 1.2. Особливості революційно-демократичної концепції культури 9 Висновки до розділу 1 12 РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ РЕВОЛЮЦІЙНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ КОНЦЕПЦІЇ КУЛЬТУРИ 13 2.1. Тарас Шевченко як революціонер 13 2.2. Революційно-демократичні погляди Івана Франка та Лесі Українки 17 2.3. Інші представники революційно-демократичної концепції культури 28 Висновки до розділу 2 31 ВИСНОВКИ 33 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ І ЛІТЕРАТУРИ 35
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення