Готові роботи

“Мовна гра як перекладацька проблема на матеріалі українських перекладів твору Льюїса Керрола "Аліса в Країні Чудес"”

РозділЛінгвістика
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 115
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. Особливості та різноманіття лінгвістичних засобів створення гумористичного ефекту у художній літературі 1.1. Сутність гумору 1.2. Гумор та інтелект 1.3. Історія дослідження питання 1.4. Гумор ситуативний та лінгвістичний 1.5. Теоретичні засади перекладу лінгвістичних засобів створення гумористичних ефектів Висновки до розділу РОЗДІЛ 2. Засоби створення гумористичних ефектів у "Алісі в Країні Чудес" Льюїса Керрола 2.1. Ідіоми 2.2. Малапропізми 2.3. Омографи 2.4. Омоніми 2.5. Омофони. 2.6. Пароніми 2.7. Полісемія Висновки до розділу РОЗДІЛ 3. Аналіз варіантів передачі засобів створення гумористичного ефекту у наявних перекладах "Аліси у Країні Чудес" Льюїса Керрола українською мовою 3.1. Ідіоми 3.2. Малапропізми 3.3. Омографи 3.4. Омоніми 3.5. Омофони 3.6. Пароніми 3.7. Полісемія Висновки до розділу ВИСНОВКИ.......................................................................................................... СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ......................................................... SUMMARY............................................................................................................ Додаток А. Порівняльна діаграма вдалої передачі засобів створення гумористичного ефекту серед наявних перекладів............................................ Додаток Б. Таблиця імен персонажів з оригінального тексту та з перекладів...............................................................................................................
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення