Готові роботи

“Реализм Т.Драйзера”

РозділЛітература
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 21
Зміст ВВЕДЕНИЕ 3 1. Первый роман Т. Драйзера как вызов об¬щественной морали своего времени 2. Сила реализма Т. Драйзера в романе «Дженни Герхардт» 3. Развитие реалистической манеры и реалистического метода писателя в романе «Финансист» 4. Выразительность и убедительно¬сть мира большого бизнеса в романе «Титан» и «Стоик» Т. Драйзера 5. Проблема судеб американского искусства в романе «Гений» Т. Драйзера 6. «Американская трагедия» - «эпика космической правдивости и объективности» ВЫВОДЫ ЛИТЕРАТУРА
Ціна(грн.) 45
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення