Готові роботи

“Аналіз синонімів у драматичній поемі Лесі Українки “Бояриня””

Предмет Література
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 35
Зміст ВСТУП 1. Ознаки і функції синонімів 1.1. Характерні ознаки синонімії 1.2. Семантичні і стилістичні функції синонімів 2. Класифікація синонімів 2.1. Лексичні, фразеологічні і словотворчі 2.2. Афіксальні, граматичні і синтаксичні 2.3. Словникові, текстуальні, семантичні і стилістичні 3. Використання синонімів у драматичній поемі Лесі Українки «Бояриня» 3.1. Відгуки українських діячів про «Бояриню» Лесі Українки 3.2. Аналіз синонімів у «Боярині» ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення