Готові роботи

Роль і значення логістики постачання в діяльності підприємства на прикладі ТОВ «Торгівельне об’єднання «Китайпром» (ID:61420)

РозділЛогістика
Тип роботи реферат
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 30
Зміст Вступ 1. Методологічні підходи до логістики постачання 1.1. Сутність і завдання закупівельної логістики 1.2. Ефективність логістики постачання, показники, що її характеризують 2. Застосування логістики на ТОВ «Торгівельне об’єднання «Китайпром» 2.1. Загальна характеристика ТОВ «Торгівельне об’єднання «Китайпром» 2.2. Матеріальні потоки підприємства 2.3. Закупівельна логістика підприємства 3. Шляхи вдосконалення системи логістики постачання на підприємстві Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення