Готові роботи

Национальний ринок і його рівновага (ID:11058)

РозділМакроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 40
Зміст ВСТУП 1 Об'єкти національного ринку та механізм його рівноваги 1.1 Класична модель макрорівноваги: взаємодія ринків ресурсів, товарів, грошей та інвестицій 1.2 Кейнсіанська модель макроекономічної рівноваги 1.3 Витоки і ін'єкції 2 Особливості національного ринку України 2.1 Ринок праці України як елемент національного ринку та його рівновага 2.2 Інструменти макроекономічного регулювання ринку праці в Україні ВИСНОВКИ ЛІТЕРАТУРА
Ціна(грн.) 80
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення