Готові роботи

“Оцінюваня рівня людського розвитку в україні” (ID:256103)

РозділМакроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 70
Зміст ЗМІСТ ВСТУП………………………………………………………………………. Розділ 1. Теоретичні аспекти оцінювання рівня людського розвитку….5 1.1 Економічна сутність та складові людського розвитку…………….5 1.2 Методичні підходи до оцінки рівня людського розвитку………….12 Розділ 2. Сучасний стан і тенденції показника рівня людського розвитку в Україні та факторів, що на нього впливають……………………23 2.1 Аналіз факторів, що впливають на рівень людського розвитку…23 2.2 Оцінка динаміки та тенденції змін рівня людського розвитку в Україні……………………………………………………………………………20 Розділ 3. Напрямки удосконалення рівня людського розвитку в Україні……………………………………………………………………………41 3.1 Рекомендації щодо удосконалювання рівня людського розвитку в умовах трансформаційної економіки…………………………………………41 3.2 Обґрунтування напрямків покращення рівня людського розвитку в Україні……………………………………………………………………………47 ВИСНОВКИ………………………………………………………………63 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ………………………………...66
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення