Готові роботи

Взаємоз’вязок заощаджень та інвестицій усистемі макроекономічного регулювання економіки України (ID:847)

РозділМакроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 32
Зміст Вступ Розділ 1. Споживання та заощадження як функції доходу Розділ 2. Взаємозв'язок заощаджень та інвестицій усистемі макроекономічного регулювання економіки 2.1. Інвестиції як елемент сукупних витрат. Інвестиційний попит 2.2. Пропозиція заощаджень 2.3. Проблеми рівноваги заощаджень та інвестицій Розділ 3. Становлення інвестиційної моделі зростання в Україні Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення