Готові роботи

“Математичне програмування”

ПредметМатематика
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 15
Зміст Завдання 1. Навести приклад задачі лінійного програмування, побудувати її математичну модель та розв’язати за допомогою Excel. Завдання 2. Для заданої задачі лінійного програмування побудувати двоїсту задачу. Знайти розв’язок прямої задачі геометричним методом і симплекс-методом. Знайти розв’язок двоїстої задачі, використовуючи результати розв’язування прямої задачі симплекс-методом. Завдання 3. Для заданої транспортної задачі скласти математичну модель і розв’язати її методом потенціалів, використавши для визначення початкового плану метод північно-західного кута або метод мінімального елемента, а також за допомогою програми Excel. Завдання 4. Для задачі із завдання 2, як для задачі цілочислового програмування, знайти розв’язки геометричним методом і методом Гоморі. Завдання 5. Задачу дробово-лінійного програмування розв’язати геометричним методом, симплекс-методом та за допомогою Excel.
Ціна(грн.) 25
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення