Готові роботи

“Масаж реабілітаційний при плоскостопості у дітей” (ID:257700)

РозділМедицина
Тип роботи курсова
Рік виконання 2019
Кількість сторінок 42
Зміст ЗМІСТ 2 Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Поняття плоскостопості, її види, причини і симптоми. 5 1.1. Поняття плоскостопості. 5 1.2. Класифікація. 6 1.3. Причини. 8 1.4. Симптоми і наслідки. 10 РОЗДІЛ 2. Плоскостопість у дітей 14 2.1. Як виявити плоскостопість у дитини? 14 2.2. Профілактика плоскостопості у дітей 16 2.3. ЛФК при плоскостопості у дітей 18 РОЗДІЛ 3. Масаж та його особливості проведення при плоскостопії у дітей. 24 3.1. Що дає масаж при плоскостопії? 24 3.2. Методи проведення масажу при плоскостопії 24 3.3. Самомасаж. 28 3.4. Протипоказання для проведення масажу. 30 Висновки 32 Практичні рекомендації 33 Список використаної літератури 35 Додаток 1 38 Додаток 2 39 Додаток 3 41 Додаток 4 42
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Вступ Актуальність. Питаннями профілактики й лікування плоскостопості займаються багато спеціалістів, здебільшого представники лікувальної фізкультури. Лікарі, які проводять медогляди в школах, вражені кількістю дітей із плоскостопістю. Плоскостопість буває в дітей різного віку, а також у дорослих. Ця деформація нерідко проявляється больовими відчуттями, які негативно впливають на загальний стан організму й обмежують його фізичні можливості. Особливість плоскостопості – неухильне її прогресування, про що свідчать результати щорічних звітів Міністерства охорони здоров’я України й спеціальних масових наукових досліджень. Мета дослідження - являється ознайомлення з сучасною науковою літературою з даного питання. Визначити, чому саме масаж необхідний при даному захворюванні. Об'єкт дослідження – масаж при плоскостопості. Предмет дослідження – вплив масажу на організм дитини при плоскостопості. Завдання дослідження можна сформулювати так: - опрацювати сучасну наукову літературу за обраним напрямком дослідження. - розглянути клінічну картину і принципи діагностики плоскостопості. - вивчити особливості масажу та фізіотерапії при плоскостопості. - узагальнити практичні рекомендації щодо запобігання виникненню й збільшенню плоскостопості в дітей дошкільного та шкільного віку і її корекції за допомогою масажу. Методи дослідження: теоретичний аналіз наукової літератури; аналіз та узагальнення; методи самодослідження; статистичні методи аналізу літературних даних. Структура роботи. Відповідно до мети і завдань дослідження структура курсової роботи складається зі вступу, трьох розділів, висновків, практичних рекомендацій та списку використаної літератури. Текст курсової роботи викладено на 42 сторінках машинописного тексту. За час роботи опрацьовано 24 літературних джерел.

Замовлення

Замовлення