Готові роботи

“Основи патології”

Предмет Медицина
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 10
Зміст 1. Методи патології. 2. Етіологія, визначення. Роль причин і умов у виникненні хвороби. 3. Роль спадковості і конституції у розвитку хвороби. 4. Поняття про реактивність та резистентність організму. 5. Поняття про гіпосенсибілізацію. Специфічна і неспецифічна гіпосенсибілізація. 6. Стаз: види, ознаки, механізми виникнення і розвитку. 7. Визначення запалення, етіологія. 8. Зміни функцій органів і систем при гарячці. 9. Методи експериментального відтворення пухлин. 10. Неповне голодування: етіологія, патогенез. 11. Причини і види гіпоксій. 12. Види гіпоглікемій і їх патогенез, гіпоглікемічна кома. 13. Патогенез цукрового діабету. 14. Експериментальні моделі цукрового діабету. 15. Механізм розвитку набряку. Cписок використаної літератури
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення