Готові роботи

Система управління адміністративною службою як складова частина системи управління (ID:13307)

РозділМенеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 32
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ 1.1. Обґрунтування системи управління адміністративною службою, як частини системи управління 1.2. Спеціально-наукові підходи до системи управління адміністративною службою 1.3. Підходи, принципи і методи дослідження системи управління адміністративною службою як частини системи управління РОЗДІЛ 2. СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЮ СЛУЖБОЮ ЯК ПРЕДМЕТ ТЕОРЕТИЧНОГО АНАЛІЗУ 2.1. Система управління 2.2. Система управління адміністративною службою 2.3. Критерії ефективності системи управління адміністративною службою РОЗДІЛ 3. ОПТИМІЗАЦІЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЮ СЛУЖБОЮ, ЯК ЧАСТИНИ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ 3.1. Проект управління адміністративною службою в межах сучасного інформаційного забезпечення MS Project 3.2. Рекомендації з удосконалення процесів управління адміністративною службою як частини системи управління ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення