Готові роботи

“Методи управління підприємством”

ПредметМенеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 55
Зміст Вступ 4 Методологічний аспект дослідження методів управління підприємством 1.1 Визначення основних понять: методи управління та управління персоналом 7 1.2 Основні підходи: історія дослідження методів управління персоналом як важливого елементу процесу управління Розділ 2 Теоретичні аспекти застосування системи методів управління на підприємстві 2.1 Економічні методи управління як головні в системі методів управління трудовою діяльністю людей 2.2 Реалізація організаційно-розпорядчих методів управління на підприємстві 2.3 Соціальні методи управління як система засобів і важелів впливу на соціально-психоло¬гічний клімат у колективі Розділ 3 Нові тенденції та шляхи вдосконалення реалізації методів управління на підприємстві 3.1 Шляхи вдосконалення реалізації економічних методів управління 3.2 Ефективність використання розпорядчих методів управління 3.3 Соціально-психологічні аспекти сучасного управління 3.4 Розробка пропозицій по вдосконаленню методів управління на підприємстві 3.5 Нові методи управління персоналом Висновки Перелік використаних джерел
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення