Готові роботи

“ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА з дисципліни: «Менеджмент персоналу» вибрана організація: ТОВ «ВЕСТ КЛОУЗС ГРУП»” (ID:265591)

РозділМенеджмент
Тип роботи інше
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 31
Зміст Вступ 3 Розділ 1. Формування кадрової політики організації 4 Розділ 2. Організування роботи з персоналом в організації 6 Розділ 3. Кадрове планування потреби у персоналі 8 Розділ 4. Набір, випробування та відбір персоналу 13 Розділ 5. Оцінювання персоналу та результатів його трудової діяльності 18 Розділ 6. Управління процесом розвитку та рухом персоналу 21 Розділ 7. Соціальне партнерство та ефективність менеджменту персоналу 24 Висновки і пропозиції 30 Список використаних джерел 31 Додатки
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення