Готові роботи

“Формування та реалізація інвестиційної політики підприємства”

ПредметМенеджмент
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 105
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти формування інвестиційної політики підприємства 1.1. Економічна сутність інвестицій та їх класифікація 1.2. Поняття та принципи інвестиційної політики підприємства 1.3. Інвестиційний проект як засіб реалізації інвестиційної політики підприємства Висновки до розділу 1 Розділ 2. Аналіз в системі управління інвестиційною діяльністю підприємства 2.1. Оцінка інвестиційної привабливості підприємства 2.2. Аналіз ефективності інвестиційної діяльності підприємства 2.3. Оцінка забезпеченості підприємства власними джерелами інвестування Висновки до розділу 2 Розділ 3. Розробка механізмів реалізації інвестиційної політики підприємства 3.1. Економічний механізм реалізації інвестиційної політики підприємства 3.2. Організаційний механізм реалізації інвестиційної політики підприємства 3.3. Побудова ефективної системи ризик-менеджменту на підприємстві при реалізації інвестиційної політики Висновки до розділу 3 Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 800
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення