Готові роботи

“Управління фінансовими ризиками підприємства”

Предмет Менеджмент
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 105
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Особливості розробки політики управління фінансовими ризиками на підприємстві в сучасних економічних умовах 1.1. Економічна сутність та функції фінансових ризиків 1.2. Формування класифікації фінансових ризиків підприємства 1.3. Теоретико-методичні підходи до формування політики управління фінансовими ризиками підприємства Висновки до розділу 1 Розділ 2. Аналіз політики управління фінансовими ризиками на підприємстві 2.1. Методичні прийоми аналізу фінансових ризиків 2.2. Оцінка ефективності управління кредитними ризиками підприємства 2.3. Аналіз ризиків неплатоспроможності та фінансової стійкості підприємства Висновки до розділу 2 Розділ 3. Напрями вдосконалення управління фінансовими ризиками 3.1. Методи нейтралізації фінансових ризиків 3.2. Формування системи управління фінансовими ризиками на підприємстві 3.3. Методика розробка оптимального рішення щодо управління фінансовими ризиками на підприємстві Висновки до розділу 3 Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 800
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення