Готові роботи

Реалізація методів управління сучасною організацією (ID:97436)

РозділМенеджмент
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 105
Зміст Вступ Розділ 1. Процеси і методи управління, як наукова проблема 1.1 Організація як система процесів 1.2 Методи управління організацією 1.3 Вдосконалення методів управління в сучасних ринкових умовах Висновки до І розділу Розділ 2. Аналіз організаційно-економічного механізму управління ТОВ «Бізнес Фудз» 2.1 Організаційно-економічна характеристика та структура ТОВ «Бізнес Фудз» 2.2 Фінансово-економічні показники ТОВ «Бізнес Фудз» 2.3 Характеристика організаційно-економічного механізму управління, що діє на ТОВ «Бізнес-Фудз» 2.4 Основні методи управління на ТОВ «Бізнес-фудз» Висновки до ІІ розділу Розділ 3. Вдосконалення процесу управління ТОВ «Бізнес Фудз» 3.1 Основні напрями вдосконалення процесу управління підприємством 3.2 Упровадження концепції організаційної досконалості в діяльність підприємства 3.3 Розрахунок ефективності моделі управління на підприємстві Висновки до ІІІ розділу Загальні висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 250
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення