Готові роботи

задача міжнародна економіка (ID:44014)

РозділМіжнародна економіка
Тип роботи інше
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 1
Зміст Автомобільна шина в Україні коштує 80 дол., в Польщі — 60 дол., в Росії — 40 дол. Україна для міжнародного автомобільного ринку є малою країною і її торгівля автомобілями та їх комплектуючими не впливає на рівень міжнародних цін. В Україні вводиться не сто-, а п'ятдесятипроцентний адвалорний тариф на імпорт шин. Чи буде Україна продовжувати імпорт шин? Якщо Україна створить митний союз із Росією, то чи буде вона сама виробляти шини, чи буде їх імпортувати? Який стандартний ефект виникає від створення митного союзу між Україною і Росією?
Ціна(грн.) 15
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення