Готові роботи

Південна Європе (ID:59830)

РозділМіжнародна економіка
Тип роботи інше
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 23
Зміст Загальна характеристика регіону Частка регіону у світовому господарстві Економічна характеристика країн За паритетом купівельної спроможності,за одиницю – млн. дол. $ Зміна в споживчих цінах Індекс – 2000 = 100$ Безробіття – тис. чол. Участь регіону у міжнародній торгівлі МЛН. ДОЛ ($) Динаміка міжнародної торгівлі Напрямки експорту Намрямки імпорту Предмети експорту Прямі іноземні інвестиції в акціях: Список країн, які мають великий зовнішній борг Карта країн, які мають зовнішній борг, яка базується на даних статистичного довідника
Ціна(грн.) 75
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення