Готові роботи

Мікроекономіка (ID:27458)

РозділМікроекономіка
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 14
Зміст 1. Вибір споживача з ординалістських позицій 2. Визначення цін та обсягів виробництва монополістом Задача Місячний бюджет споживача – 200 грн. У стані рівноваги він купує 20 кг. картоплі за 1 грн./кг. Побудуйте бюджетну лінію споживача (для картоплі і всіх інших благ). Визначте витрати на картоплю і всі інші блага. Яка буде гранична корисність для покупця, що знаходиться у стані рівноваги? Література
Ціна(грн.) 15
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення