Готові роботи

“Економічний аналіз монополістичної конкуренції”

РозділМікроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 40
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ МОНОПОЛІСТИЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ 1.1 Ознаки монополістичної конкуренції 1.2 Основні теоретичні концепції монополістичної конкуренції 1.3 Поняття диференціації продукту в умовах монополістичної конкуренції РОЗДІЛ 2. АНТИМОНОПОЛЬНА ПОЛІТИКА ДЕРЖАВИ 2.1 Аспекти антимонопольної політики у світовій практиці 2.2 Особливості антимонопольної політики в Україні РОЗДІЛ 3. СТРУКТУРА РИНКУ МОНОПОЛІСТИЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ НА ПРИКЛАДІ РИНКУ МІНЕРАЛЬНОЇ ВОДИ В УКРАЇНІ ВИСНОВКИ Список використаних джерел ДОДАТОК 1 ДОДАТОК 2
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення