Готові роботи

“Особливості формування цін та доходів підприємства в умовах конкуренції”

РозділМікроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 29
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРІЯ РИНКОВИХ СТРУКТУР 1.1. Досконала конкуренція 1.2 Монополія 1.3 Олігополія 1.4 Монополістична конкуренція РОЗДІЛ 2. КОНКУРЕНТНА СИСТЕМА: ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ЦІН ТА ДОХОДІВ 2.1 Поняття та принципи функціонування конкурентної ринкової системи 2.2 Особливості формування цін та доходів підприємств РОЗДІЛ 3. ЕФЕКТИВНІСТЬ ЧИСТОЇ КОНКУРЕНЦІЇ Висновок Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення