Готові роботи

“Монопольна влада: причини існування та шляхи обмеження”

ПредметМікроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 42
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні засади дослідження монопольної влади в економіці 1.1 Сутність монопольної влади 1.2 Поняття монополізму та його характерні риси РОЗДІЛ 2. Особливості проявів монопольної влади в Україні 2.1 Монополії та їх місце в економіці України 2.2 Реалізація монопольної влади на ринку перевезень вантажів залізничним транспортом загального користування РОЗДІЛ 3. Напрями обмеження монопольної влади в економіці України 3.1 Цілі та інструменти реалізації конкурентної політики держави 3.2 Шляхи обмеження монопольної влади на загальнодержавному ринку України 3.3 Напрями вдосконалення конкурентної політики в Україні за умов глобалізації Висновки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення