Готові роботи

Лексико-стилістичні особливості романа Даля Чарлі і шоколадна фабрика і проблеми їх відтворення у перекладах (ID:177837)

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 40
Зміст ВСТУП Розділ 1. Основні принципи стилістичної характеристики тексту Даля «Чарлі і шоколадна фабрика» 1.1. Стилістичні засоби 1.2. Особливість стилістики в англійській мові 1.2.1. Загальна характеристика стилістичних фігур і тропів Даля «Чарлі і шоколадна фабрика» Розділ 2. Аналіз перекладу стилістичних засобів у романі Даля «Чарлі і шоколадна фабрика» ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення