Готові роботи

Ціннісне ставлення до суспільства і держави в групі вихованців школи-інтернату (ID:23282)

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 35
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні основи ціннісного ставлення до суспільства і держави в групі вихованців школи-інтернату 1.1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави 1.2. Виховання патріотизму у дітей школи–інтернату 1.3. Умови й чинники виховання національної самосвідомості дітей школи-інтернату Розділ 2. Дослідження ціннісного ставлення до суспільства і держави в групі вихованців Житомирської ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування 2.1. Формування ціннісного ставлення до суспільства і держави в учнів 6 класу школи-інтернату 2.2. Дослідно-експериментальна перевірка ефективності патріотичного виховання учнів школи-інтернату Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 90
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення