Готові роботи

“Використання надбань української етнопедагогіки у сімейному вихованні дітей”

ПредметПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 71
Зміст Вступ Розділ 1 1.1 Народна педагогіка. Витоки народної педагогіки 1.2 Ведуча роль сім'ї у вихованні дітей дошкільного віку 1.3 Народна педагогіка про провідні напрямки родинного виховання 1.3.1 Практика духовно-морального виховання дітей в сім'ї 1.3.2 Провідні ідеї і традиції трудового виховання 1.3.3 Шляхи і засоби розумового виховання 1.3.4 Піклування про здоров'я та фізичний розвиток дітей 1.3.5 Погляди на красу та прилучення дітей до прекрасного Розділ 2 2.1 Народна педагогі¬ка у виховному процесі дошкільного закладу, як провідний напрям залучення батьків до використання надбань української етнопедагогіки у сімейному вихованні дітей 2.2 Констатуючий експеримент 2.3 Формуючий експеримент 2.4 Контрольний експеримент Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення