Готові роботи

М. Грушевський і його внесок у розвиток шкільної історичної освіти в Україні (ID:25964)

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 37
Зміст Вступ Розділ І. Теоретичні основи дослідження історичного доробку М. Грушевського 1.1. Просвітницька діяльність і педагогічні погляди М. Грушевського 1.2. Історична школа Михайла Грушевського 1.3. Фундаментальне видання Михайла Грушевського «Історія України-Руси» Розділ ІІ. Дослідження внеску М. Грушевського у розвиток шкільної історичної освіти в Україні 2.1. Ідея національного шкільництва М. Грушевського 2.2. М. С. Грушевський і розвиток школи й педагогічної думки в Галичині 2.3. Історична спадщина Михайла Грушевського Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 90
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення