Готові роботи

“Формування загальних уявлень про неживу природу у дітей дошкільного віку ”

ПредметПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 78
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ І 1.1 Актуальність проблеми розробки систематизованих знань про неживу природу для дітей дошкільного віку. Зміст занять, які відбражають явища неживої природи 1.2 Поняття про процес пізнання неживого в природі 1.2 Внесок вітчизняних і зарубіжних педагогів минулого у розвиток проблеми формування загальних уявлень про неживу природу у дітей дошкільного віку 1.4 Характер уявлень про рух і його елементи РОЗДІЛ ІІ 2.1 Завдання і програма по ознайомленню дошкільників з неживою природою. Аналіз ускладнення програмових вимог в різних вікових групах 2.1.1 Завдання і значення 2.1.2 Програма ознайомлення дошкільника з неживою природою 2.1.2.1 Загальна характеристика 2.1.2.2 Молодші групи 2.1.2.3 Середня група 2.1.2.4 Старша група 2.2 Експерементування в дитячому садку. Ознайомлення старших дошкіль- ників з явищами неживої природи (фізичними явищами і законами) ЗМІСТ ПРОГРАМИ „ДИТЯЧЕ ЕКСПЕРИМЕНТУВАННЯ” 2.3 Розвивальні технології: форми організації інтелектуально-пізнавальної діяльності, методи і прийоми, просторово-наочне середовище РОЗДІЛ ІІІ 3.1 Завдання дослідницької роботи 3.2 Проведення констатуючого експеременту у старшій та середній групах дитячого садка 3.3 Проведення формуючого експерименту 3.4 Контрольний експеримент ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 160
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення