Готові роботи

“Методика розвитку мовлення дітей раннього віку”

Предмет Педагогіка
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 24
Зміст ВСТУП 1.Значення рідної мови в розвитку дітей раннього віку 2. Питання розвитку мовлення дітей раннього віку в народній педагогіці 3. Внесок видатних педагогів у розробку питань розвитку мовлення дітей раннього віку 4. Сучасні наукові дослідження проблеми розвитку мовлення дітей раннього віку ДОДАТОК Народна педагогіка про розвиток мовлення дітей раннього віку СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення