Готові роботи

“Поетичний образ природи в дитячому малюнці”

ПредметПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 83
Зміст Вступ 1. Естетичне сприйняття дітьми пейзажної лірики 2. Завдання і зміст програми з питання передачі образів природи дітьми 3. Методи і прийоми навчання дітей дошкільного віку передачі образів природи в малюнках 4. Прояв дітьми творчих здібностей при зображенні природи 5. Експериментально - дослідницька робота в базово-дитячій установі 5.1. Завдання дослідницької роботи 5.2. Констатуючий експеримент 5.3 Методика формуючого експерименту 5.4. Контрольний експеримент Висновки Перелік використаних джерел Додатки №1-10 Зразкові конспекти занять Додатки №11- 16 Твори для дітей 4-6 років
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення