Готові роботи

“Сприймання дітьми старшого дошкільного віку картин як витвору мистецтва” (ID:265660)

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2019
Кількість сторінок 35
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СПРИЙМАННЯ ДІТЬМИ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ КАРТИН ЯК ВИТВОРУ МИСТЕЦТВА 1.1. Сприймання як предмет наукового аналізу 1.2. Особливості сприймання дітьми дошкільного віку мистецтва живопису РОЗДІЛ 2. ДОСЛІДЖЕННЯ СПРИЙМАННЯ ДІТЬМИ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ КАРТИН ЯК ВИТВОРУ МИСТЕЦТВА 2.1. Сприймання дошкільниками картин в сучасній практиці навчальних дошкільних закладів 2.2. Експериментальне формування сприймання дітьми старшого дошкільного віку картин ВИСНОВКИ СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 250
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення