Готові роботи

“Специфіка навчання шестирічних першоклассників”

ПредметПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 46
Зміст ВСТУП І. Психологічна характеристика шестирічних дітей 1. Аналіз особливостей розвитку пізнавальних процесів шестирічних дітей 2. Аналіз основних особових характеристик шестирічної дитини 2.1. Самооцінка і структура самосвідомості 2.2. Мотиви поведінки 2.3. Відчуття і воля 3. Умови шкільного навчання і виховання 3.1. Функціональні критерії готовності шестирічної дитини до навчання 3.2. Психологічна готовність дитини до школи ІІ. Специфіка навчання шестилітніх першокласників 1. Особливості навчання грамоти шестирічних першокласників 2. Розвиток мовлення шестирічних першокласників 3. Методика активізації навчально-пізнавальної діяльності шестирічних учнів на уроках математики. Формування обчислювальних навичок у шестирічних першокласників 4. Характеристика змісту і методики предмета „Ознайомлення з навколишнім світом” 5. Виховання музикою 6. Задачі викладання образотворчого мистецтва в першому класі шестиліток 7. Трудове виховання та навчання шестилітніх першокласників 8. Фізкультурно-оздоровчі заходи у режимі дня школяра ВИСНОВКИ ЛІТЕРАТУРА
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення