Готові роботи

“Екологічне виховання в дошкільному закладі”

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 77
Зміст ВСТУП 1 ПРОБЛЕМА РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ 1.1 Актуальність проблеми 1.2 Теоретичне обгрунтування проблеми 1.2.1 Поняття екологічного виховання 1.2.2 Внесок вітчизняних і зарубіжних педагогів минулого у розвиток проблеми екологічного виховання 2 ФОРМИ І МЕТОДИ ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ 2.1 Спостереження і екскурсії, спрямовані на вирішення завдань екологічного виховання. Прогулянки по екологічній стежині 2.2 Праця в природі 2.3 Розповіді, бесіди, логічні задачі 2.4 Дидактичні ігри екологічного напряму 2.5 Використовування історій, загадок, казок, ігор, віршів, прозових творів 3 ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНО – ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА В БАЗОВО -ДИТЯЧІЙ УСТАНОВІ 3.1 Зміст, завдання, мета та методи дослідницької роботи 3.2 Констатуючий експеремент 3.2.1 Спеціальне дослідження, направлене на виявлення розуміння дітьми причинно-наслідкових зв'язків, що мають місце в тваринному світі 3.2.2 Результати констатуючого експеременту 3.3 Методика формуючого експеремента 3.4 Контрольний експеремент ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення