Готові роботи

Громадське виховання молодших школярів засобами музейної педагогіки (ID:32423)

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 30
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ І. ПОНЯТТЯ ГРОМАДСЬКОГО ВИХОВАННЯ ТА МУЗЕЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ 1.1. Поняття музейної педагогіки та її структура 1.2. Громадське виховання та особливості його формування в молодших школярів РОЗДІЛ ІІ. ГРОМАДСЬКЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ЗАСОБАМИ МУЗЕЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ 2.1. Підготовка вчителів до музейно-педагогічної діяльності 2.2. Формуючий експеримент 2.3. Констатуючий експеримент ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення