Готові роботи

“Виховний простір літніх таборів”

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 33
Зміст Вступ……………………………………………………………………………...3 Розділ І.Теоретичні основи освітньо - виховного процесу у оздоровчих таборах…… 1,1, Історичний аналіз діяльності дитячих оздоровчих закладів… 1.2. Оздоровчо-виховний процес на сучасному етапі… 1.3. Напрями, форми та методи виховання у оздоровчих таборах… Розділ ІІ. Аналіз впровадження виховних ігор…… 2.1. Оздоровчий заклад—центр виховної роботи з дітьми влітку…… 2.2. Гра як форма виховної діяльності… Висновки……… Список використаної літератури……… Додатки
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення