Готові роботи

Проблема трудового виховання в працях Василя Сухомлинського та їх актуальність сьогодні. (ID:88253)

РозділПедагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 35
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретико-педагогічні умови використання трудового виховання учнів за В. Сухомлинським 1.1. Особливості трудового виховання учнів 1.2. Виховне значення трудового виховання учнів Розділ 2. Дослідження трудового виховання за В. Сухомлинським 2.1. Аналіз досвіду роботи педагогічних колективів 2.2. Використання педагогічної спадщини В. Сухомлинського для підвищення ефективності трудового виховання учнів Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення