Готові роботи

“Особливості оподаткування інших операцій ПДВ” (ID:12244)

РозділПодатки, податкова система
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 62
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ 1.1 Еволюція поглядів та сутність податку на додану вартість 1.2 Платники податку, база оподаткування і ставки податку РОЗДІЛ 2. ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ ІНШИХ ОПЕРАЦІЙ ПДВ 2.1 Порядок визначення бази оподаткування для товарів, які ввозяться на митну територію України, послуг, які поставляються нерезидентами на митній території України 2.2 Особливості визначення бази оподаткування в окремих випадках (порядок коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту) 2.3 Податковий кредит 2.4 Особливості оподаткування операцій при переміщенні товарів через митний кордон України 2.5 Порядок оподаткування туристичних послуг 2.6 Оподаткування послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України 2.7 Особливості оподаткування операцій, пов'язаних із виконанням робіт з підготовки до зняття і зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему РОЗДІЛ 3. ОБ’ЄКТИ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ОПЕРАЦІЇ, ЩО НЕ Є ОБ’ЄКТОМ ОПОДАТКУВАННЯ АБО ЗВІЛЬНЕНІ ВІД ОПОДАТКУВАННЯ 3.1 Операції, що не є об'єктом оподаткування ПДВ 3.2 Операції, звільнені від оподаткування ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 120
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення